• مطب بلوار کشاورز: بین کارگر و جمالزاده، پلاک 95، طبقه 3
دریافت نوبت 09026692888

خدمات بروز و تجهیزات پیشرفته

کلینیک داخلی مغز و اعصاب

امکانات و دستگاه‌های مدرن

استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته در کلینیک داخلی مغز و اعصاب دکتر حمیدرضا رخصت‌یزدی به درمان سریعتر بیماران کمک می‌کند. پزشک مغز و اعصاب با توجه به شرایط بیمار و پس از معاینه بالینی بهترین راهکار درمانی را ارائه می‌دهد.

کلینیک داخلی مغز و اعصاب

نوروفیدبک

نوروفیدبک یک روش نوروتراپی است که با اعمال بازخورد یا فیدبک بر اساس سیگنال‌های قشر مغز، که از سطح سر دریافت می‌شود به بهبود اختلالات روانی کمک می‌کند. این فیدبک به صورت صوتی یا تصویری از طریق یک سیستم کامپیوتری در قالب انیمیشن به فرد داده می‌شود.

درمان بی خوابی با نوروتراپی

درمان اختلال خواب با نوروفیدبک ilf

درمان استرس با نوروتراپی

درمان استرس و اضطراب با نوروفیدبک ilf

تحریک مغناطیسی مغز

rtms (آر تی ام اس) یک روش غیر تهاجمی است که از میدان‌های مغناطیسی برای تحریک سلول‌های عصبی در مغز برای درمان اختلال افسردگی، میگرن، استرس و اضطراب و وسواس فکری عملی استفاده می‌نماید.

rtms (آر تی ام اس) چیست؟

دستگاه آر تی ام اس (rtms) یا تحریک مغناطیسی مغز

الکتروانسفالوگرافی (EEG)

تست نوار مغزی برای تشخیص فعالیت الکتریکی مغز انجام می‌شود. در این تست، از صفحه‌های فلزی کوچکی به نام الکترود استفاده می‌شود که به سر متصل می‌شوند.

تست نوار مغز چیست؟

تست نوار مغز یکی از اصلی‌ترین رو‌ش های تشخیص بیماری‌هایی مانند صرع، تشنج و میگرن است.

تست نوار عصب و عضله

تست نوار عصب و عضله (EMG) یک روش تشخیصی برای ارزیابی سلامت عضلات و سلول‌های عصبی که آن‌ها را کنترل می‌کنند (نورون‌های حرکتی) می‌باشد.

نوار عصب عضله چیست؟

تست نوار عصب و عضله یکی از آزمایشات رایج به منظور تشخیص بیماری‌های عصبی عضلانی به شمار می‌رود.

سونوگرافی داپلر مغزی (ترانس کرانیال)

سونوگرافی داپلر ترانس کرانیال و کاروتید گردن روشی ساده و بی‌خطر می‌باشد که پزشک مغز و اعصاب توسط آن خونرسانی مغز را بررسی و عروق اصلی مغز را از نظر میزان جریان خون و باز بودن رگها ارزیابی می‌کند.

سونوگرافی داپلر عروق مغزی و کاروتید گردن چیست؟

سونوگرافی داپلر مغزی یا ترانس کرانیال و همچنین سونوگرافی داپلر کاروتید گردن در مواردی نظیر بررسی علت سرگیجه و سایر ارزیابی‌های مرتبط با عروق مغز کاربرد دارد.